SIMILDIET LABORATORIOS - Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki SIMILDIET w Polsce
SIMILDIET LABORATORIOS - Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki SIMILDIET w Polsce

SIMILDIET LABORATORIOS to hiszpańskie laboratorium farmaceutyczne z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w dziedzinie badań, rozwoju, innowacji i produkcji kosmetyków, kosmeceutyków, produktów estetycznych i nutraceutyków.

Wszystkie produkty SIMILDIET opracowywane są na podstawie doświadczenia profesjonalistów branży medycyny estetycznej, w tym założyciela marki dra Carlosa Aznara, który w swojej pracy kieruje się przekonaniem, iż najważniejsza jest odpowiednia diagnoza skóry. Dzięki dogłębnej analizie problemów, z którymi borykają się klienci gabinetów lekarskich, salonów kosmetycznych i klinik, możliwe jest opracowanie wyjątkowych preparatów, które gwarantują kompleksową pomoc.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy:

Katalog Simildiet Basic

Linia BASIC to linia kosmetyków i preparatów do zabiegów kosmetycznych i kosmetologii estetycznej. Są to produkty o najwyższej jakości i skuteczności.
Powstają one wyłącznie z organicznych składników, co sprawia, że są całkowicie bezpieczne dla wszystkich typów skóry, w tym dla cery problemowej.
W katalogu znajdą Państwo również produkty do oczyszczania skóry, kremy, żele, a także innowacyjne peelingi chemiczne.

Katalog Simildiet Xtra

Linia XTRA stanowi wielki krok naprzód w ewolucji dermokosmetyków SIMILDIET.
Wykorzystuje, bowiem peptydy biomimetyczne. Są to syntetyczne związki chemiczne działające na zasadzie wiernego naśladowania naturalnych, obecnych w organizmie substancji sterujących procesami metabolicznymi, oddziałującymi bezpośrednio na komórki docelowe.

Produkty z linii Basic i Xtra zostały opracowane do stosowania miejscowego, szczególnie w następujących zabiegach estetycznych (m.in. sonoforeza, elektroporacja, jonoforeza, terapia próżniowa, fale radiowe)

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi katalogami!


Firma All Med jest wyłącznym dystrybutorem marki Simildiet Laboratorios na terenie Polski.Infolinia:

Telefon: +48 664 991 133

(OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 9.00-15.00)

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl